تبلیغات
یا اباصالح المهدی(عج) - معرفی سایت پاسخگو به سوالات دینی

یا اباصالح المهدی(عج)

سلام بر مفرد مذکّر غائب (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ یا اباصالح المهدی(عج) خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

http://pasokhgoo.org/sites/default/files/site/pasokhgoo-m.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم

مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی ، بزرگترین مرکز پاسخگویی شیعه ( از لحاظ وسعت موضوعات تخصصی و گستره مخاطبان) در جهان اسلام است که با هدف پاسخگویی تخصصی به سوالات و شبهات، توسط دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تاسیس گردیده و با همکاری اساتید و فضلای حوزه علمیه قم در چهار حوزه پاسخگویی به پرسش‌های مراجعان پاسخ‌ می‌گوید.
این مركز با توجه به گستردگی قلمرو معارف اسلامی و گوناگونی سؤالات و شبهات ارسالی در زمینه‌های مختلف (کلام و اعتقادی، فلسفی، تاریخی، سیره اهل بیت، ‌قرآن، فقه، حدیث، اخلاق، تربیتی و...) با تشکیل گروه‌های پژوهشی به پاسخ دهی اهتمام ورزیده است . از این رو با توجه به امکانات موجود در واحد، شش گروه زیر شکل گرفت:
1ـ فلسفه و کلام،

2ـ فقه و احكام ،
3ـ اخلاق ،
4ـ تاریخ و سیاست ،
5ـ قرآن و حدیث،
6- مشاوره

هر یک از گروه‌های شش‌گانه، از مدیر گروه و چند محقق تشکیل شده است. در عین حال، سؤالات وارده، فراتر و متنوع‌تر از گروه‌های تشکیلی است. این گونه پرسش‌ها به تناسب ارتباط با گروه‌های مذکور، به هر یک از گروه‌های تخصصی داده شده و پس از پاسخگویی فرستاده می‌شود. پاسخ‌های آماده شده محققان، توسط مدیر گروه‌ها و مدیر پژوهش، ‌ارزیابی می‌شود.


برای رفتن به سایت اینجا کلیک کنید


طبقه بندی: معرفی سایت های جالب در دنیای اینترنت،

[ 1393/06/2 ] [ 17:00 ] [ صابر عبدالهی ]

[ نظرات() ]